„ KOCHANI WYCHOWANKOWIE!!!”

Pamiętacie lato 2017 roku? – Dmuchawce, latawce, wiatr – zwiewnym krokiem pojawiliście się w murach naszego Wyspiana , nucąc , że Najtrudniejszy pierwszy krok ale też, że przecież Tyle słońca w całym mieście i nie może być inaczej niż cudownie. Poznając ducha Szkoły oraz nowych ludzi, mieliście pewnie w głowach słowa:  Chodź, pomaluj mój świat a my, poznając Was –Przeżyj to sam…..   Pojawiały się pierwsze przyjaźnie, miłości i chodziliście myśląc: Jak się masz, kochanie? Podążaliśmy wspólnie Aleją gwiazd, naprzemiennie myśląc: Zawsze tam gdzie Ty, albo  Każde pokolenie chce zmienić świat…

Minął pierwszy rok, my już wiedziałyśmy, że wspólnym przeżyciom, wyjazdom, wycieczkom, spotkaniom, imprezom i konkursom mogą przyświecać słowa: Zawsze tam, gdzie Tybo mogliśmy zawsze razem Iść w stronę słońca. Oczywiście, były momenty, gdy cisnęło nam się na usta: Dziwny jest ten świat, ale błyskawicznie słyszałyśmy: To nie ja….

Ostatni wspólny rok szkolny to już na pewno, dostrzegając na horyzoncie maturę – Moja i Twoja nadzieja. Dzielnie kroczyliśmy wyboistą drogą testów, arkuszy, wierząc, że Szczęśliwej drogi już czas… Minęła wspaniała Studniówka i aż chciało się zaśpiewać Gdzie się podziały tamte prywatki?

Tyle muzycznych wspomnień. Chcemy Wam tutaj, bo inaczej na razie nie możemy, podziękować za ten czas, za to, że byliście z nami w deszczu i słońcu, za każdy grymas, uśmiech i Wasze serce. Wracajcie do nas zawsze, nie tylko we wspomnieniach.

To co zaśpiewamy na koniec? Może za Budką Suflera- III A, III B- Pamiętasz?

Małgorzata Dyaczyńska i Arleta Stanek