„SIMPLY THE BEST!!! DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH 2019 ”

Języki nie są nam obce! Pod takim hasłem odbył się tegoroczny  festiwal sztuki obcojęzycznej, czyli tradycyjny Dzień Języków Obcych. W niezwykle ciekawych konkurencjach zmagali się uczniowie Wyspiana.   Pierwszą konkurencją było zaprezentowanie stoiska w stylu wylosowanego wcześniej kraju wraz z potrawami charakterystycznymi dla kultury  danego państwa. Niesamowite stoiska, dekoracje, przebrania oraz przepyszne potrawy na długo pozostaną nam w pamięci.

Następnie  klasy zmierzyły się z testem  wiedzy o kulturze krajów angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego obszaru językowego. Po zmaganiach intelektualnych przyszła pora na konkurencje artystyczne:  Karaoke Show, Dialog filmowy oraz Mini Playback Show, w którym powróciliśmy do największych hitów minionych dekad, ale także do współczesnych utworów, we wcieleniach uczniów.

Zwycięzcami konkursu zostali uczniowie klasy IIB, drugie miejsce zajęła klasa IIIB a trzecie klasa IBG. Długo w pamięci pozostaną nam kolorowe występy, uśmiechy na twarzach wszystkich obecnych. Dziękujemy wszystkim klasom za zaangażowanie i pozytywne emocje, Jesteście Mistrzami!!!!