„KONCERT IX MUZ 2018”

Godziny przygotowań, prób, decyzji, wysiłku, starań – i wreszcie nadszedł TEN WIECZÓR – pokaz pasji i talentów uczniów II Liceum. Pokaz niezwykły w każdym wymiarze- od różnorodności, poprzez poziom, na najwyższym zaangażowaniu kończąc. Występy muzyczne, kabaretowe, taneczne, sportowe, akrobatyczne- to wszystko działo się w gościnnym Teatrze Dzieci Zagłębia w Będzinie, w którego mury zawitaliśmy już po raz szesnasty.
Tegoroczna edycja to ukłon w stronę ważnej daty – 100-lecia odzyskania niepodległości. Wszystkie występy powiązane były z polską muzyką, często niedocenianą na tle światowych przebojów.
Publiczność nie zawiodła, gromkie brawa i owacje były świadectwem bardzo wysokiego poziomu wszystkich wykonawców. Na widowni zasiedli parlamentarzyści, nauczyciele, uczniowie, absolwenci i przyjaciele szkoły , dla których Muzy to obowiązkowy punkt w kalendarium wydarzeń.
Dziękujemy Wam Wszystkim – Wykonawcom, Obsłudze Technicznej, Gościom i Przyjaciołom – bez Was nie byłoby koncertu, który wyróżnia nas na tle innych szkół. I żeby nie było tak do końca po polsku- mówimy Wam- YOU ARE SIMPLY THE BEST!!!

IMG_6477-COLLAGE